1. ročník

aktualizované dňa 3.9.2017

I.A

Triedny učiteľ/ka: Ing. Alžbeta Hovancová
Odbor: 3650 M staviteľstvo

  1. Balážová Nikola
  2. Brindza Róbert
  3. Chovanec Samuel
  4. Ferenc Miroslav
  5. Firment Mário
  6. Goldschmidt Jakub
  7. Hajduk Ján
  8. Harbaľ Filip
  9. Havirová Dominika
  10. Hrivniaková Tamara
  11. Hudačin Jakub
  12. Katrinič Adam
  13. Kačur Šimon
  14. Košša Martin
  15. Lakota Matúš
  16. Lukáčová Denisa
  17. Manik Tadeáš
  18. Mihalčin Lukáš
  19. Mihalčin Dominik
  20. Olenčinová Natália
  21. Paľa Martin
  22. Pšenčík Benjamín
  23. Renčko Peter
  24. Sobek Kristián
  25. Tipul Jakub
  26. Vrábel Marek
  27. Zavacký Denis
  28. Čiernik Jakub
  29. Žatkovičová Renáta

I.B

Triedny učiteľ/ka: Mgr. Dušan Marinko
Odbor: 3918 M technické lýceum

  1. Baranok Artúr
  2. Belejčák Matúš
  3. Boruv Marek
  4. Bosák Martin
  5. Džamba Matej
  6. Džunda Tadeáš
  7. Eštočin Kristián
  8. Gajdár Tomáš
  9. Gallik Kristián
  10. Halaj Jakub
  11. Hankovský Kristián
  12. Paňko Matej
  13. Čech Dávid
  14. Čurný Martin

Odbor: 2675 M elektrotechnika

  1. Benka – Rybár Lukáš
  2. Biško Patrik
  3. Dočar Samuel
  4. Glovňa Róbert
  5. Knap Viliam
  6. Kocúr Dávid
  7. Kušnier Roman
  8. Maťaš Marek
  9. Mochnacký Matej
  10. Rybovič Nikolas
  11. Tomko Jakub
  12. Vojčík Rastislav
  13. Čech Dávid
  14. Šoltýs Marek

I.C

Triedny učiteľ/ka: Mgr. Mária Jajková
Odbor: 3918 M technické lýceum

  1. Hiščár Dávid
  2. Hnidenko Denis
  3. Hnát Šimon
  4. Homoľa Slavomír
  5. Jedinák Jakub
  6. Jendrej Patrik
  7. Katrenič Adam
  8. Kačmár Jakub
  9. Kendra Timotej
  10. Kohút Timotej
  11. Kubját Attila
  12. Kundrat Matej
  13. Kuruc Dominik
  14. Kušnír Dávid
  15. Legnavský Kristián
  16. Lukáč Daniel
  17. Martiček Šimon
  18. Molčan Patrik
  19. Poláková Zuzana
  20. Potanovič Alexander
  21. Sivák Filip
  22. Svoboda Peter
  23. Tilický Jakub
  24. Vajda Benjamín
  25. Vavrek Richard
  26. Vertaľ Jozef Benjamín
  27. Štefančin Patrik
  28. Šutor Dávid