4. ročník

aktualizované dňa 3.9.2017

IV.A

Triedny učiteľ/ka: Ing. Peter Simko
Odbor: 3765 M technika a prevádzka dopravy

  1. Baňas Marek
  2. Beňa Peter
  3. Chomjak Stanislav
  4. Chovanec Richard
  5. Gdovin Tomáš
  6. Goč Kamil
  7. Gutek Jakub
  8. Hnatko Radoslav
  9. Kaňuch Peter
  10. Kaščák Kristián
  11. Kukľa Tomáš
  12. Kupec Ľuboš
  13. Pangrác Jakub
  14. Paľa Ján
  15. Ristvej Branislav
  16. Soroka Jakub
  17. Svjantek Pavol
  18. Tidik Tobiáš
  19. Tišťan Erik
  20. Vendeľ Peter
  21. Čepiga Daniel
  22. Šuľa Marek
  23. Švec – Babov Martin

IV.B

Triedny učiteľ/ka: Ing. Emília Priputenová
Odbor: 3650 M staviteľstvo

  1. Boguščak Lukáš
  2. Brehuvová Kristína
  3. Buzeková Denisa
  4. Chudíková Radka
  5. Didik Lukáš
  6. Feckanin Tomáš
  7. Fellegi Dávid
  8. Furmanek Róbert
  9. Gamec Daniel
  10. Gregová Miroslava
  11. Haninčík Dávid
  12. Kmec Gabriel
  13. Kmeciková Sabína
  14. Pavelová Martina
  15. Sabol Radoslav
  16. Sirotňáková Simona
  17. Vantová Klaudia
  18. Víra Dávid
  19. Čabiňak Vasil

IV.C

Triedny učiteľ/ka: Mgr. Stanislav Vojtko
Odbor: 2675 M elektrotechnika

  1. Arendáč Dávid
  2. Balušinský Erik
  3. Basarik Tomáš
  4. Benko Vladimír
  5. Borovský Kamil
  6. Breznický Tomáš
  7. Gdovin David
  8. Hudák Lukáš
  9. Ildža Jákob
  10. Jurecek Peter
  11. Jurkanin Ľuboš
  12. Jurčák Jakub
  13. Kanca Ján
  14. Katinger René
  15. Kolibab Dávid
  16. Konkoľ Miroslav
  17. Kosturko Matúš
  18. Kundrát Erik
  19. Micheľ Tomáš
  20. Michnovič Boris
  21. Skonc Jaroslav
  22. Tej Šimon
  23. Tkáč Jakub
  24. Trucka Kristián
  25. Vaško Šimon
  26. Čont Tomáš

IV.D

Triedny učiteľ/ka: Mgr. Renáta Popovcová
Odbor: 3918 M technické lýceum

  1. Akbari Karim
  2. Bilčak Štefan
  3. Bogoľ Erik
  4. Brindza Tomáš
  5. Butalová Slavomíra
  6. Dubňanská Erika
  7. Felčík Ľuboš
  8. Ferenc Dávid
  9. Gal Tomáš
  10. Gmitter Kamil
  11. Görög Kristián
  12. Harčar Peter
  13. Jagelek Peter
  14. Kavuľa Mário
  15. Kačurik Dávid
  16. Klimeková Lenka
  17. Krajník Daniel
  18. Kuchcik Adam
  19. Kunst Patrik
  20. Lamanec Pavol
  21. Nováková Simona
  22. Pavlík Norbert
  23. Pillár Dávid
  24. Pisarčík Peter
  25. Simko Nikola
  26. Sokol Samuel
  27. Terlecký Dárius
  28. Čontová Viktória
  29. Čupeľa Tomáš
  30. Ďurčo Dávid