Zo života internátu

Opekačka 1.6.2023

Valentín 2023

Vianočná výzdoba

Prípravy na Vianoce prebehli v plnom prúde aj v našom internáte. Krásne vianočné stromčeky zdobia školskú jedáleň aj internátne poschodia.

Mikuláš 2022

Aj tohto roku k nám, zavítal Mikuláš a odmenil poslušných žiakov balíčkami so sladkou odmenou. A keďže v internáte máme len dobrých žiakov, odmena sa ušla každému 🙂

Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným za dôkladnú prípravu, dobrú náladu a pomoc pri balení balíčkov.

Opekačka 19.5.2022

Grilovačka

Kuchynky na internáte

Žiaci si môžu pripraviť stravu aj v takýchto kuchynkách.

Mikulášsky večierok

Aj tento rok do školského internátu zavítal Mikuláš so svojimi pomocníkmi. Najprv si to namierili do školskej jedálne, kde prekvapili a vytancovali naše pani kuchárky. Potom už nasledovali internátne chodby a žiacke izby. Každému sa ušiel balíček so sladkým prekvapením.
Po rozdaní darčekov sa pokračovalo v zábave a za zvukov harmoniky sa žiaci zabávali až do večierky.

Poďakovanie patrí najmä našim žiakom, ktorí sa znova veľmi ochotne podieľali na realizácii tohto večierka.
Gregor Zápotocký – SPŠT, Michaela Vancová – HA, Matúš Očipka – SPSŤ, Šimon Kačúr – SPŠT, Slavomír Homoľa – SPŠT a Matej Ragan SŠ J. Henischa, ktorý sa postaral o hudobný sprievod.

Futbalový turnaj žiakov ŠI

Dňa 27.11.2019 sa telocviňi pri SPŠT odohral náš, už tradičný internátny futbalový turnaj. Aj keď tento rok sa kvôli zraneniam a zdravotným problémom  zapojilo do turnaja menej hráčov, bolo sa na čo pozerať. Naši žiaci hrali naplno a do zápasu dali naozaj všetko.
Turnaja sa zúčastnilo osem hráčov, a vytvorili dva tímy, ktoré sa stretli vo vzájomnom zápase v dvoch polčasoch.

—- 1.
Kristián Bajaj, SPŠT
Maroš Jarkovský, HA
Dominik Pivovarský, HA
Gregor Zápotocký, SPŠT

—- 2.
Radovan Gimecký, HA
Mark Podolskyi, GLS
Jakub Konkoľ, GLS
Filip Šťastný, SŠ J. Henischa

Z víťazstva a chutnej odmeny sa po napínavom zápase nakoniec radoval prvý tím  (Bajaj, Jarkovský, Pivovarský, Zápotocký),  keď vyhrali s tesným rozdielom 11:10. Gratulujeme víťazom, všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalšie stretnutia na ihrisku.


Novoročný futbalový turnaj žiakov ŠI

19.01.2019

V Školskom internáte pri SPŠT Bardejov sa pod vedením vychovávateliek uskutočnil v týždni 21. – 23. januára 2019 novoročný futbalový turnaj žiakov ŠI. Vo večerných hodinách v priestoroch telocvične SPŠT mali žiacke družstva príležitosť zasúťažiť si aktívnym pohybom. Atmosféru dotvárali povzbudzovaním ostatní žiacky priaznivci futbalu. Turnaje boli odohrané v zložení:

Družstvo A: Korba Tomáš, Šťastný Filip, Šidlovský Miroslav, Zápotocký Gregor

Družstvo B: Hudek Martin, Podolskyi Mark, Pivovarský Dominik, Odrobina Patrik

Družstvo C: Imrich Peter, Čupka Gabriel, Jarkovský Maroš, Bajaj Kristián

Systém zápasov bol kombinovaný. Počet hráčov v jednom družstve bol 4. Jednotlivé družstva zápasili o výhru v podobe veľkej pizze podľa vlastného výberu. Víťazným družstvom sa stalo družstvo C, ktorého kapitánom bol Peter Imrich.


Mikuláš 2018

05.12.2018

Rozdávanie balíčkov a Mikulášska diskotéka, ktoré sa uskutočnili 5.12.2018 vďaka veľmi ochotnej spolupráci žiakov, menovite Gregor Zápotocky, Matúš Očipka, Jakub Hudačin, Slavomír Homola, všetci z SPŠT a Dominika Mikitková (GLS) a Matej Ragan (SŠ J Henischa), ktorý sa postaral o hudobný sprievod.