Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/php74/:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.8.9/bin-Q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt) in /data/d/1/d1218b19-d42d-4f8e-9bb3-564f571bf377/spsbj.sk/web/wp-includes/blocks.php on line 602
CTÍME ŤA, JESEŇ ŽIVOTA – SPŠT Bardejov

CTÍME ŤA, JESEŇ ŽIVOTA

Jeseň je obdobím nádherných umeleckých diel prírody. Takýmto jedinečným umeleckým dielom je aj človek v jeseni života. Tvaroval a formoval ho majster život svojimi skúškami, radosťami a starosťami.

Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším zavítali naši žiaci 11. 10. 2019 do Centra sociálnych služieb na Wolkerovej ulici v Bardejove medzi jeho obyvateľov, aby ich krátkym hudobným vystúpením a sladkým koláčikom rozptýlili a potešili.

V  hudobnom pásme sa predstavili Adrián Kvašňák z II.B so zmesou ľudových pesničiek, s hudobným sprievodom Pavla Mihálika z I.C a Mareka Šoltýsa z III.B triedy, v modernom tóne hrali a spievali Patrik Biško a Matej Paňko z III.B.

Úcta k človeku je veľmi dôležitá, a to nielen v tomto mesiaci. Je prejavom slušnosti človeka a mala by byť súčasťou každého z nás.

Milí seniori, prajeme vám pevné zdravie, veselú myseľ, veľa úsmevu, elánu a radosti zo života. Roky, ktoré máte pred sebou, prežite obklopení láskou a pozornosťou svojich najbližších. Nech sú dni vášho zrelého veku naplnené vďačnosťou nás všetkých. Nech je pre vás jeseň života plná farieb, z ktorých každá bude znamenať jedno krásne prežité obdobie vášho života.

Budeme sa tešiť aj na budúci rok…

 

Mgr. Martina Chovancová, Mgr. Dana Janečková  – koordinátorky ŽŠR
Mgr. Mária Jajková – koordinátorka Slovenského červeného kríža