SPŠT Bardejov

AJ PRIEMYSLOVÁCI SÚ V GALÉRII SLÁVY V SÚŤAŽI EXPERT GENIALITY SHOW

Tí, ktorých vidíš na tejto stránke, si zaslúžia tvoje uznanie. Dokázali totiž obstáť v tvrdej konkurencii 9210 EXPERTov z celého Slovenska.

Žiaci našej školy sa aj v tomto školskom roku 2015/16 zapojili do celoslovenskej súťaže Expert Geniality Show.

Súťaž EXPERT spočíva vo vypracovaní testu z dvoch súťažných tém, ktoré si každý súťažiaci zvolil na začiatku súťaže spomedzi týchto ponúknutých tém:

  • Spoločnosť kedysi a dnes (dejepis, občianska náuka, všeobecný rozhľad),
  • Svetobežník (fyzická a humánna geografia),
  • Mozgolamy (logické hádanky, postupnosti, zaujímavé slovné úlohy, kombinačné, pojmové myslenie),
  • Do you speak English? (čítanie, bežné výrazy, gramatika a reálie),
  • Góly, body, sekundy (história a druhy športu, rekordy, olympionizmus, športovci, fyziológia tela športovcov, strava).

Poďakovanie patrí všetkým súťažiacim. 

Zvláštne poďakovanie a blahoželanie patrí Róbertovi Šimcovi žiakovi 4.D za krásne 1. miesto a Dávidovi Maníkovi žiakovi 4.D za 2. miesto medzi súťažiacimi na celom Slovensku.

Dostali sa do galérie slávy http://www.sutazexpert.sk/index.php?id=galeria-slavy

Pozrite si výsledky najlepších našich súťažiacich  v tejto súťaži.

Kategória TOP:

 Meno Poradie
Šimco Róbert 1
Maník Dávid 2
Blaňárová Nikola 17
Dávid Ďurčo 42
Mário Kavuľa 60

Umiestnenie v jednotlivých kategóriách:

Meno Trieda Kategória Poradie
Maník Dávid 4.D Spoločnosť kedysi a dnes 1
Šimco Róbert 4.D Spoločnosť kedysi a dnes 3
Dávid určo 2.D Spoločnosť kedysi a dnes 28
Mário Kavuľa 2.D Spoločnosť kedysi a dnes 30
Blaňárová Nikola 3.C Do you speak English? 19
Andrej Baran 3.C Do you speak English? 26
Ľuboš Felčík 2.D Do you speak English? 34
Dávid Ďurčo 2.D Do you speak English? 38
Samuel Kovaľ 4.D Do you speak English? 50
Šimco Róbert 4.D Svetobežník 3
Mário Kavuľa 2.D Svetobežník 68
Blaňárová Nikola 3.C Mozgolamy 21
Šimon Tej 2.C Mozgolamy 120
Dávid Maník 4.D Góly, body, sekundy 7
Štefan Korba 4.D Góly, body, sekundy 9
Šimon Vaško 2.C Góly, body, sekundy 25
Matej Soroka 3.C Góly, body, sekundy 30
Jakub Zajac 3.D Góly, body, sekundy 82

Organizátor: RNDr. Oľga Poliaková